REFERANSLARIMIZ

NELER YAPTIK?

Hayata geçen projelerimizi inceleyebilirsiniz.

FLATCITY RESIDENCE & ALIŞVERİŞ MERKEZİ (Türkiye)

Flatcity projesi ekonomik ve kullanışlı yaşam alanları ile alışveriş merkezini bir araya getiren konsepti ile hayata geçti.

280 Lüks konut 1+1, 2+1, 3+1 4+1 ve 4+2 seçenekleri, kapalı yüzme havuzu, spor kompleksi, sosyal aktivite alanları, sinema salonu gibi bir çok ihtiyacın bir arada bulunduğu ve butik konsept alışveriş merkezi ile ünlü markaların vazgeçilmez yeri olan FLATCITY'de yaşam başladı.


IXLARGE DATA CENTER PROJESİ (Türkiye)

IXLARGE Dijital Teknoloji firması için hazırlanan veri merkezi

1000 sunucu kapasitesi, soğutma, elektrik, güç kaynakları, sistem odası, yangın kontrol sistemi, data hat sistemi gibi bir çok özelliği ile hayata geçen IXLARGE Data Center müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


MENŞA KONUTLARI (Türkiye)

Menşa konutları kaliteli ve doğal yaşamı sunan yüksek kalitede bir yaşam alanıdır.

2000 konut, sosyal alanlar, hobi bahçeleri, yapay göl ve gerçek kum plaj, hastane, okul, alışveriş merkezi, az katlı yerleşim planı, damla tasarımı ile özgür yaşayan binalar, akıllı ev sistemi, çocuk oyun alanları, aquapark ile öncü ve tamamen doğal yaşam sunan bir projedir.


LOVERSAQUA HEALTH CENTER (Türkiye)

Loversaqua Sağlık Merkezi saç ekiminden estetiğe bir çok alanda faaliyet gösteren firmaların buluşma noktası.

200 firmanın seçtiği bu merkez tasarımında öncü ve yenilikçi teknoloji ile birlikte kendi kendine yeten akıllı bina teknolojisi ile estetik ve sağlık merkezi olmaya aday durumdadır. LOVERSAQUA'yı tercih eden firmalarımız doğal enerji ile çevreye dost ve yenilikçi teknolojimizi tercih ettiler.


WAWE ISTANBUL (Türkiye)

WAWE İstanbul estetik mimarisi ve modern yaşam alanları sunar.

80 daireden oluşan projemiz özellikle açık ve geniş alanlı daire seçenekleri, geniş görüşlü pencere ve dış yapısı ile lüks konut sınıfında öncü projelerdendir. Yaşam alanlarının yanı sıra bir otel konforu sağlayacak sosyal imkanlar ve kuaför, market, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ve kamera, resepsiyon gibi hizmetlere de sahiptir.